Plastová okna Aluplast

Montujeme plastová okna z vysoce kvalitních německých profilů značky Aluplast v nadstandardní výbavě s výbornou tepelnou a zvukovou izolací v moderním designu. Plastová okna Vám odborně zaměříme, vyrobíme i nainstalujeme.

Bezproblémová péče díky hladkým povrchovým plochám profilu, umožňuje čištění běžnými prostředky pro domácnost. Díky technologiím používaných při výrobě Vám plastové okno ušetří 30 a více procent tepelné energie.

  • německý profil ALUPLAST s elegantním designem
  • vynikající poměr cena/kvalita
  • vynikající vlastnosti oken Aluplast (pevnost, stabilita, bezpečnost)
  • velká škála povrchových úprav
  • dlouhá životnost a odolnostSystém okenních profilů IDEAL 4000

 

Ideal 4000 Classic
Rovný - bez předsazení křídla

 

Ideal 4000 Round Line
S předsazeným křídlem - okapnicí

 

Okna aluplast® IDEAL 4000 dosahují svým 5-komorovým provedením, 2 plochami dorazových těsnění a stavební hloubkou 70mm velmi dobré tepelněizolační vlastnosti a už dnes splňují standarty pro zítřek. Plastová okna aluplast® spojují nejmodernější techniku oken s nejvyšším komfortem bydlení a zaručují radost na několik desítek let.

Systém okenních profilů IDEAL 6000 a 7000

 

Ideal 6000
Šestikomorový profil střední třídy se zaoblenými hranami, ocelovávýztuha v křídle, skvělé tepelně a zvukově izolační vlastnosti.

 

Ideal 7000
Profil se špičkovými vlasnostmi, vynikající stabilitou a pevností v moderním SOFT designu.

 

IDEAL 6000

Innovativní systém IDEAL 6000 v moderním SOFT designu se stavební hloubkou 80 mm a dokonale přiléhavým středovým těsněním. Při jeho vývoji byl kladen důraz na tepelnou izolaci a estetický vzhled okenních profilů. Díky rámům zbavených hran a sklonů, zaobleným okenním křídlům se zaoblenými zasklívacími lištami mohou tato plastová okna splnit i nejnáročnější estetické požadavky. 6ti-komorová stavba profilů umožnila dosáhnout zvýšených izolačních vlastností. Díky tomuto uspořádání izolačních komor, použití těsnění EPDM a izolačního dvojskla získáme izolační celek pro účinnou eliminaci ztrát tepelné energie.

6ti-KOMOROVÝ SYSTÉM z kvalitních německých PVC profilů ALUPLAST,s mohutnou ocelovou pozinkovanou výztuží ve všech částech rámu i křídla, dimenzovanou na základě statických výpočtů pro dané rozměry prvků. Jejich hladký povrch je ideální pro snadnou údržbu a čištění.

IDEAL 7000

Nejluxusnější 6ti-KOMOROVÝ SOFT PROFIL ALUPLAST IDEAL 7000 se stavební hloubkou 80 mm. Profil se špičkovými vlasnostmi, vynikající stabilitou a pevností v moderním SOFT designu. Špičkové tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu. Proto je tento profil tím nejlepším, co je v současné době na trhu pro plastová okna.
IDEAL 4000 - Klikněte myší a otáčejte:

TIP - nainstalujte si prosím chybějící Flash plugin


Proč okna od nás?

Vysoká kvalita za bezkonkurenční ceny. Krátké dodací lhůty - nová okna můžete mít už za 14 dnů. Komplexní služby: montáž, demontáž, zednické začištění, likvidace starých oken.

 
image